Szakmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 4 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére munkavállalót keres
TARGONCAVEZETŐ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Elektromos és gázüzemű targoncával történő munkavégzés
Raklapos késztermék szállítójárműre történő felrakása
A beérkező raklapos anyagok szállítójárműről történő lerakása, raktáron belüli anyagmozgatás

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú végzettség, érvényes új típusú OKJ-s targoncavezető jogosítvány
Jó állóképesség, terhelhetőség, megbízhatóság, lendületes és precíz, pontos munkavégzés
Megbízható, önálló munkavégzés
Többműszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Számítógépes alapismeret
Linde gyártmányú targoncával történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés, teljesítmény bónusz
Bejelentett munkahely
Megbízható vállalati háttér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Bejárási költségtérítés

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-0370 telefonszámon vagy a hajdu.ariella@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaSzakmunkás