Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
Pest
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres Pest megyei partnere részére

Adminisztrátor
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
„Deep” elnevezésű folyamatszervező rendszerre való átálláshoz tartozó feladatok ellátása
Adatrögzítés
Adattisztítás
Kontírozás
A pénzügyi osztály háttértámogatása
Általános adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Excel program felhasználói szintű használata
Nyitottság egyéb ügyviteli rendszerek felhasználói szintű kezelésére
Gyakorlatias, produktív, kitartó személyiség
Megbízható, precíz, fegyelmezett, rendszerető munkavégzés
Higgadt, körültekintő, objektív látásmód
Jó kommunikációs készség
Önállóság

Foglalkozás-egészségügyi elvárások:
Állóképesség
Monotonitástűrő képesség

Munkaidő
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a szentesi.katalin@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a 06-30-584-6161-es telefonszámon.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség