Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Komárom-Esztergom
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Debreceni Studium Egyesület tatabányai partnere részére keresi leendő kollégáját Betanított munkatárs pozícióba.

FELADATOK
A kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása; válogatás, sorjázás, autóalkatrészek gyártása
Gépek kiszolgálása
Balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírások betartása;

ELVÁRÁSOK:
Min.8 általános iskolai végzettség
Két műszakos munkarend vállalása
Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Jó kézügyesség és megbízhatóság
Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
Büntetlen előélet

ELŐNY:
Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Tatabányai és környék béli lakos

AMIT KÍNÁLUNK:
Teljes, bejelentett munkaidő,
Szabad hétvégék
Bruttó 1000 Ft-os órabér + 5000 Ft/hó cafeteria + műszakpótlékok + teljesítménypótlékok és egyéb juttatások

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Ete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.

Betanított munkatárs

Információk

Kategória8 általános