Építőipar / Ingatlan, Fizikai- / Segédmunka, Szakmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület derecskei partnere részére
CO-Hegesztő
pozícióba munkavállalót keres a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Lakatos üzemben lakatos-hegesztő szakmunkák, CO hegesztés
Megmunkált felületek és méretek ellenőrzése
Megmunkáló gépek belsejének és munkaterületének tisztán tartása eszközök szakszerű használata és karbantartása
A gyártási munka- és műveleti utasítások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú iskolai végzettség
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Terhelhetőség
Önállóan és csapatban való munkavégzési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Megegyezés szerinti munkabér
Bejelentett munkahely
Megbízható vállalati háttér
Útiköltség térítés

Szükséges tapasztalat:
Nem szükséges

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Derecske

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-2498 telefonszámon vagy a pantya.agnes@mpme.hu e-mail címen.

CO-Hegesztő

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség, Szakmunkás