Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 nap ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére munkavállalót keres
CSOMAGOLÓ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:

Alapanyag előkészítése, gyártása
Csomagolás és konzerválás előírásszerű végrehajtása
A munkakörnyezet rendben tartása, munkavédelmi előírások betartásának ellenőrzése
Együttműködés a gyártás akadálytalan menetének biztosítása érdekében
Munka és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 8 általános iskolai végzettség
Önálló munkavégzés, megbízhatóság
Nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság, monotonitástűrés
Három műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Fémipari tapasztalat vagy végzettség nem elvárás, de előny

Amit kínálunk:
A gépkezeléshez szükséges tudnivalók elsajátításához betanítást biztosítunk
Versenyképes jövedelem, műszakpótlék, havi termelési prémium, év végi jutalom
Tiszta, kulturált munkahely, kellemes munkahelyi légkör
Havi cafeteria (Edenred utalvány)
Munkába járás támogatása (helyközi tömegközlekedés 100 %, üzemanyag – támogatás 15 Ft/km)
Azonnali munkakezdés, stabil munkahely
Szakmai továbbképzés
Nemzetközi hátterű cég

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot
Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-2498 telefonszámon vagy a rozsahegyi.katalin@mpme.hu e-mail címen.

CSOMAGOLÓ

Információk

Kategória8 általános