Szakmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére munkavállalót keres
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ/VILLANYSZERELŐ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
A termelőüzemben lévő gyártóberendezések és egyéb villamos berendezések műszaki állapotának folyamatos ellenőrzése, villamos karbantartása, javítása, üzemvitel biztosítása.
A tervezett megelőző karbantartások végrehajtása, részvétel az új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Több éves termelőüzemi szakmai tapasztalat
Többműszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig)
Jó problémamegoldó készség, megbízhatóság, lendületes és precíz, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Számítógépes alapismeret
Alapszintű angol nyelvtudás
PLC ismeret, vezérléstechnikai alapismeretek, technikusi végzettség

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Bejelentett munkahely, határozatlan idejű munkaszerződés
Megbízható vállalati háttér
Útiköltség térítése

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/582-7851 telefonszámon vagy a simonka.eniko@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaSzakmunkás