Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Békés
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres csabai és orosházi partnere részére teljes munkaidőben
Gépkezelő
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
gyártósori gépek szakszerű kezelése, működésük biztosítása
gyártáshoz szükséges anyagok kézi mozgatása
eszközök és a berendezések szakszerű használata, a munkaterület tisztántartása
biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
precíz, pontos, önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:
bejelentett munkaviszony
műszakpótlék
teljesítménybér
SZÉP kártya
útiköltség térítés

Szükséges tapasztalat:
nem szükséges, de előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:
Békéscsaba, Orosháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse tanácsadó kollégáinkat a 0620/373-1671 és 06/20 373 1612 telefonszámon vagy a vincze.helga@mpme.hu, ill. toth.tamas@mpme.hu e-mail címen.

Gépkezelő

Információk

Kategória8 általános