Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka, Szakmunka
Komárom-Esztergom
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Debreceni Studium Egyesület komáromi partnere részére keres precíz és megbízható kollégákat: Gyógyszercsomagoló-gépkezelő pozícióba

Feladatok:
Automata csomagológép üzemeltetése
alapanyag felkészítése/előkészítése csomagolásra
késztermék kezelése (gyűjtőzés, raklapképzés)
alapszintű technikai problémák elhárítása, megoldása
megrendeléshez tartozó dokumentáció kezelése, vezetése
minőségbiztosítási és minőségellenőrzési feladatok elvégzése a teljes csomagolás során

Elvárások:
Szabálykövető és precíz munkavégzés
3 műszakos munkarend vállalása
Gyártó vállalatnál szerzett gépkezelői tapasztalat előnynek számít
Csapatjátékos és dinamikus munkát szerető személyiség

Amit kínálnak:
Kiemelkedő alapbér
Délutános és éjszakai műszakpótlék (40% és 60%)
Éves bonusz
13 elemből álló cafeteria
Ingyenes étkezés
Ingyenes buszjárat több településről vagy benzintámogatás
Letelepedési támogatás
Dolgozói biztosítás
Egészségügyi szűrés
Angol nyelvoktatás
Tiszta, gyógyszeripari környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.

Gyógyszercsomagoló-gépkezelő

Információk

Kategória8 általános