Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda, HR, munkaügy
Győr-Moson-Sopron
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület megváltozott munkaképességű munkavállalókat
keres győri partnere részére:

HR Adminisztrátor
(Részmunkaidő – Napi 4 óra)

A feladatok:

  • Dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése
  • Komplex adminisztratív feladatok ellátása rendszerhasználattal (pl. SAP)
  • Belső ügyfélkapcsolati feladatok ellátása, szoros együttműködés társosztályokkal
  • Adatok karbantartása, ellenőrzése
  • Kommunikáció a társosztályokkal és partnerekkel
  • Személyzeti dokumentumok karbantartása és kezelése
  • Igény szerinti statisztikák készítése a rögzített gyakorisággal és teljesítési határidőkkel.
  • Az áruház helyi igényei szerint felmerülő egyéb adminisztráció ellátása (pl. gondnoksági részfeladatok ellátása, munka/védőruha kiadása új belépők részére, nyilvántartásba vétele, kilépő munkavállalók elszámoltatása, egyéb).

Amire szükséged lesz a pozíció betöltéséhez:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat adminisztratív területen (pénzügy, HR, általános asszisztencia)
  • Adatrögzítési tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit mindezért cserébe kínálunk:

  • Kiemelkedő juttatási csomag, kiszámítható jövedelem
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Készpénzben is kivehető cafeteria
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások szerint
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségek
  • Segítség a betanulásba
  • Stabil hátterű vállalat

Munkavégzés helye:

  • Győr

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a gyor@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon: 06 30 611 9643-as telefonszámon.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség

Jelentkezzen online!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.