Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda, Adminisztráció / Asszisztencia / ügyfélszolgálat, HR, munkaügy
Pest
Hozzáadva 2 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres budapesti partnere részére
HR asszisztens pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
HR adminisztráció
Személyügyi nyilvántartással kapcsolatos adminisztráció
Általános adminisztratív feladatok ellátása
HR folyamatok napi szintű támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú iskolai végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Pontos, precíz és önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Jó szervezői és együttműködési képesség

Munkaidő
Teljes munkaidő

A munkáltató ajánlata:
Határozatlan idejű szerződés
Bejelentett munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a szentesi.katalin@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a 06-30-584-6161-es telefonszámon.

HR asszisztens

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség