Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Békés
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres szarvasi partnere részére háromműszakos munkarendbe
Hűtőraktáros
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
fagyasztott termékek szállításhoz való előkészítése-pántolás

Az álláshoz tartozó elvárások:
hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Szarvas környéki lakóhely (Gyomaendrőd, Csabacsűd, Békésszentandrás, Öcsöd, Szarvas, Kardos, Kondoros)

Amit kínálunk:
bejelentett munkaviszony
megbízható vállalati háttér
tömegközlekedéssel való utazási költségtérítés
béren kívüli juttatás

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:
nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Szarvas

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse tanácsadó kollégáinkat a 0620/373-1671 és 0630/259 5306 telefonszámon vagy a vincze.helga@mpme.hu, ill. fulajtarne.darocz.anita@mpme.hu e-mail címen.

Információk

Kategória8 általános