Építőipar / Ingatlan
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület hajdúnánási partnere részére munkavállalót keres
KARBANTARTÓ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
A fürdőépület berendezéseinek üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkáinak elvégzése
A munkavégzéshez rendelkezésre álló és hiányzó eszközök, anyagok felmérése
Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Befejezett általános iskolai tanulmány
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felelősségteljes munkavégzés
Rugalmasság
Önállóan és csapatban való munkavégzési képesség

Amit kínálunk:
Bejelentett munkahely napi 8 órában
Megbízható vállalati háttér
Útiköltség térítése

Munkavégzés helye:
Hajdúnánás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-6019 telefonszámon vagy a haszna.tamasne@mpme.hu e-mail címen.

KARBANTARTÓ

Információk

Kategória8 általános