Veszprém
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület fogyatékossággal élő / megváltozott munkaképességű munkatársat keres veszprémi partnere számára
Konyhai kisegítő pozícióba a következő feltételekkel.

Feladatok:

  • hideg- és melegkonyhai előkészületek
  • mosogatás, konyha tisztán tartása, takarítás

Elvárások:

  • Munkaképesség-csökkenés mértékéről szóló országos szakértői vélemény
  • Iskolai végzettség: általános iskola 8 osztály
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
  • Problémamegoldó és együttműködési képesség

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Munkavégzés időtartama:

  • heti 20 óra (rugalmas beosztással)

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a veszprem@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a 06 20/3400-197-es telefonszámon.

Konyhai kisegítő

Információk

Kategória8 általános

Jelentkezzen online!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.