Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Komárom-Esztergom
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Debreceni Studium Egyesület tatabányai partnere részére keresi leendő kollégáját Kötészeti betanított munkatárs pozícióba.

FELADATOK
kézi anyagmozgatás, rakodás, a munkaterületek tisztítása;
a kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása;
balesetvédelmi, egészségvédelmi, munkaügyi előírások betartása;
a rábízott egyszerűbb készülékek kiszolgálása

ELVÁRÁSOK:
felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
büntetlen előélet

ELŐNY:
hasonló területen szerzett munkatapasztalat
tatabányai lakos

AMIT KÍNÁLUNK:
teljes, bejelentett munkaidő,

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
Pályakezdők jelentkezését is várjuk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a varga.eszter@debrecenistudium.hu e-mail címre.

Kötészeti betanított munkatárs

Információk

Kategória8 általános