Szakmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére munkavállalót keres
Mechanikus szerelő
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Alkatrészek összeépítése rajzok, leírások alapján
Komplett gépek/gépsorok (üvegmosó-, tisztító és szárító gépek; keverő tartályok; vizsgálóberendezések;) összeállítása, műszaki instrukciók alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:
Végzettség az alábbiak közül:
Gépszerelő,
Géplakatos,
Autószerelő,
Karosszéria lakatos,
vagy egyéb releváns szakmunkás végzettség
legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
Műszaki rajz olvasási ismeret
Többműszakos munkarend vállalása
Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
technikus végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:
Multinacionális környezetben való munkavégzés
Részvétel egy új gyártóüzem beindításában
Hosszú távú karrierlehetőség
Átlagon felüli bérezési és juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/582-7851 telefonszámon vagy a simonka.eniko@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaSzakmunkás