Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 4 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ
VARRÓ és KÖTÉSZETI MUNKATÁRSAT
keres részmunkaidőben (4 vagy 6 óra) a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
A cég ajándékboltjában lévő ajándéktárgyak varrással vagy kötéssel történő elkészítése (Pl. táskák, plüssállatok, terítők, párnák, szőnyegek, neszeszerek)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megváltozott munkaképességű határozat igazolása
Alapfokú iskolai végzettség
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság
Önállóság

Amit kínálunk:
Rugalmas munkaidő 4 vagy 6 órában
Megbízható vállalati háttér

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen-Józsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/582-8107 telefonszámon vagy a orsi.david@mpme.hu e-mail címen.

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ VARRÓ és KÖTÉSZETI MUNKATÁRS

Információk

Kategória8 általános