HR, munkaügy
Jász-Nagykun-Szolnok
Hozzáadva 2 évvel ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres Jász-Nagykun-Szolnok megye megyei partnere részére:
Munkaerőpiaci Tanácsadó
pozícióba a következő feltételekkel:

Feladatok:

  • Meghatározott partnerkörnek történő szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés, egyéni fejlesztési tervek elkészítése
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása, egyénre szabott tanácsadások megtartása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Céges partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Humán Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség (Szociális, HR, Tanár)
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Jogosítvány, saját személygépkocsi

Előny:

  • Szociális területen szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szociális Munkás
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Tanár
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Munkavégzés helye:
Jászberény, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkáltató profilja:
A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület szolnoki megbízója részére keres munkaügyi területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az nagyhazi.orsolya@mpme.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a munkavégzés helyét.

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség