Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda, Egyéb mérnök (vegyészmérnök, faipari mérnök, stb.), Mérnök (gyártás, karbantartás, mérnökség, LEAN)
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres hajdúnánási partnere részére teljes munkaidőben
MŰSZAKI RAJZOLÓ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Önállóan, vagy mérnöki irányítással műszaki rajzok készítését végzi, vázlatok, mérések és egyéb adatok alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú műszaki végzettség (műszaki rajzoló)
Pályakezdők jelentkezését is várják
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várják
„B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent
Műszaki rajzoló programok ismerete (AutoCAD,Inventor)

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
Emberközpontú vállalati kultúra
Munkabér munkáltatóval történő megegyezést igényel
Utazási költségtérítés

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nem szükséges

Szükséges nyelvtudás:
Idegen nyelv ismerete előnyt jelent (angol/német)

Munkavégzés helye:
Hajdúnánás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-6019 telefonszámon vagy a haszna.tamasne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség