Beszerzés, logisztika, szállítás
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 7 nappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres balmazújvárosi partnere részére

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

pozícióban a következő feltételekkel.

Főbb feladatok:

Nemzetközi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának koordinálása

Együttműködés a fuvarszervező kollégákkal

Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a megbízói kör folyamatos bővítése

Önálló fuvarfeladatok keresése és koordinálása

Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Kiváló szervező- készség

Pontos, önálló, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat

Kiterjedt megbízói kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem

Támogató csapat

Debrecen – Balmazújváros viszonylaton céges autóbusz biztosítása

Szükséges tapasztalat:

Nem szükséges

Munkavégzés helye:

Balmazújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat 06-30/583-6064 telefonszámon vagy a hajdu.andrea@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség