Beszerzés, logisztika, szállítás
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres balmazújvárosi partnere részére
NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ
pozícióban a következő feltételekkel.

Főbb feladatok:
Nemzetközi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának koordinálása
Együttműködés a fuvarszervező kollégákkal
Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, a megbízói kör folyamatos bővítése
Önálló fuvarfeladatok keresése és koordinálása
Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Munkavégzéshez szükséges angol és/vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Kiváló szervező- készség
Pontos, önálló, megbízható munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
Kiterjedt megbízói kapcsolatrendszer

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Támogató csapat
Debrecen – Balmazújváros viszonylaton céges autóbusz biztosítása

Szükséges tapasztalat:
Nem szükséges

Munkavégzés helye:
Balmazújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat 06-30/583-6064 telefonszámon vagy a hajdu.andrea@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség