Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 nap ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület
SZÓRÓLAPTERJESZTŐT
keres részmunkaidőben (4 óra) a következő feltételekkel

Főbb feladatok, munkák:
A munkavállaló részére kiadott szórólapok, kiadványok lakossághoz való kihelyezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megváltozott munkaképességet vagy nyugdíjat igazoló dokumentumok megléte
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Bejelentett munkahely
Bejárás támogatása a törvényben meghatározottak szerint
Fix munkabér
A kézbesítendő szórólap házhoz szállítása a munkáltató részéről megtörténik

Szükséges tapasztalat:
Nem szükséges

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 06 20/361-9746 telefonszámon vagy a nagy.robertne@mpme.hu e-mail címen.

SZÓRÓLAPTERJESZTŐ

Információk

Kategória8 általános