Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület megváltozott munkaképességű munkavállalót keres balmazújvárosi partnere részére részmunkaidőben (4 óra)

Takarító
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
iroda helyiségeinek, felseprése, felmosása
íróasztalok, polcok letörlése, portalanítása
szemetes tárolók ürítése
szociális helyiségek, étkező helyiség tisztán tartása
fogyóban lévő tisztasági eszközök, higiéniai szerek pótlása, üveg felületek, tükrök, világító testek tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság
Önállóság
Jó állóképesség

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Munkabér munkáltatóval történő megegyezést igényel
Utazási költségtérítés

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel munkatapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
Nem szükséges

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/315-4405 telefonszámon vagy a daroczi.brigitta@mpme.hu e-mail címen.

Takarító

Információk

Kategória8 általános