Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 nap ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére
TAKARÍTÓ
pozícióban a következő feltételekkel rész- vagy teljes munkaidőben

Főbb feladatok:
Iroda helyiségeinek, felseprése, felmosása
Íróasztalok, polcok letörlése, portalanítása
Szemetes tárolók ürítése
Szociális helyiségek, étkező helyiség tisztán tartása
Tisztasági eszközök, higiéniai szerek pótlása, üveg felületek, tükrök, világító testek tisztán tartása
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Az álláshoz tartozó elvárások:
Befejezett általános iskolai végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Megváltozott munkaképesség esetén igazoló dokumentumok megléte

Amit kínálunk:
Fix, bejelentett munkabér a vállalt óraszámnak megfelelően
Határozatlan idejű munkaszerződés
Útiköltség térítése a törvényben meghatározottak szerint
Támogató csapat

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/582-8107 telefonszámon vagy a orsi.david@mpme.hu e-mail címen.

TAKARÍTÓ

Információk

Kategória8 általános