Számvitel, pénzügy, kontrolling
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére
TB / BÉRÜGYINTÉZŐ
pozícióban a következő feltételekkel

Főbb feladatok:
Teljes vállalati TB/Bérügyintézési feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése
Hatóságokkal való kapcsolattartás (NEAK, MÁK, NAV, ONYF)
Munkavállalóktól érkező táppénz számfejtéssel kapcsolatos kérdések megválaszolása
Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
Jelentési és adategyeztetési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
Bérszámfejtési és TB ügyintézői / szakelőadói végzettség
Legalább 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
Kifizetőhely számfejtésének tapasztalata
Adó, TB és munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete
MS Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
Precíz, pontos, hibamentes adatkezelés;
Problémamegoldó képesség.
Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is szívesen fogadjuk

Amit kínálunk:
Fix munkabér
Alkalmazotti munkaviszony
Fiatalos csapat
Irodai környezet
Határozatlan idejű munkaszerződés

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 06 20/361-9746 telefonszámon vagy a nagy.robertne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség