Mérnök (gyártás, karbantartás, mérnökség, LEAN)
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hónappal ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres hajdúnánási partnere részére teljes munkaidőben
TERVEZŐMÉRNÖK
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Berendezések gyártási dokumentációjának készítése
Helyszíni egyeztetések Magyarország területén
Kapcsolattartás vevőkkel
Gyártási folyamatok nyomon követése
Berendezések helyszíni vizsgálata, beüzemelése
Átadás- átvételi eljárások lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú gépészmérnöki végzettség/Felsőfokú műszaki végzettség
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várják
Önálló felelősségteljes munkavégzés
Jó szervező és kommunikációs készség
„B” kategóriás jogosítvány előnyt jelent
AutoCAD, AutoDesk Inventor program ismerete

Amit kínálunk:
Hosszú távú, stabil munkahely
Magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
Emberközpontú vállalati kultúra
Munkabér munkáltatóval történő megegyezést igényel
Utazási költségtérítés

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:
Idegen nyelv ismerete előnyt jelent (angol/német)

Munkavégzés helye:
Hajdúnánás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-6019 telefonszámon vagy a haszna.tamasne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség