Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
Békés
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres dévaványai partnere részére teljes munkaidőben
Vám asszisztens
pozícióba a következő feltételekkel

Főbb feladatok, munkák:
Beszállítói nyilatkozatok teljes körű kezelése
Áruk származásának meghatározása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás, második nyelv ismerete előny
Kiváló kommunikációs készség
Jó szervezői és problémamegoldó képesség, mind önállóan, illetve csapattal együttműködve
Biztos számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Adatbázis kezelés…)
Vámügyintézői végzettség

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
Megállapodás szerinti bérezés
Útiköltség támogatás
Fiatalos csapat

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel, de előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:
Tárgyalóképes német, vagy angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Dévaványa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse tanácsadó kollégáinkat a 0620/373-1671 és 06/20 373 1612 telefonszámon vagy a vincze.helga@mpme.hu, ill. toth.tamas@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség