Szakmunka
Békés
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres békéscsabai partnere részére teljes munkaidőben
Vezeték- és csőhálózatszerelő
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
A regionális vízellátó rendszer vezetékeinek, csomópontjainak üzemeltetési,
karbantartási, hibaelhárítási munkáinak elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Víz-, gáz-, központi fűtés- vízhálózat szerelő, vagy lakatos, vagy egyéb szakmunkás és/vagy nehézgépkezelői végzettségregionális vízellátó rendszer vezetékeinek, csomópontjainak üzemeltetési, karbantartási, hibaelhárítási munkáinak elvégzése
Rugalmasság
Precizitás, megbízhatóság
Készenlét vállalása

Előnyt jelent:
Vízhálózatszerelésben, csatornakivitelezésben való jártasság
Békéscsabai, vagy Békéscsaba környéki lakóhely

Amit kínálunk:
Alapbér a besorolási rendszer alapján meghatározva
Cafeteria költségkeret bruttó 210.000,- Ft/év
Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás, havi bruttó bér 5%-a
Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások, utazási támogatás, céges rendezvények, elismerési rendszer, üdülési lehetőségek saját üdülőinkben
Fejlődési lehetőség

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Békéscsaba, és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse tanácsadó kollégáinkat a 0620/373-1671 és 06/20 373 1612 telefonszámon vagy a vincze.helga@mpme.hu, ill. toth.tamas@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaSzakmunkás