Értékesítés / Kereskedelem
Pest
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres nagykátai partnere részére teljes munkaidőben
Benzinkút shop eladó
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Benzinkút shop és környékének tisztán és rendezetten tartása, vevők kiszolgálása, áruk átvétele, áruk kihelyezése, értékesítéssel kapcsolatos elszámolások kitöltése, adminisztrációs feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk Neked:
Bér megegyezés szerint.
Útiköltség térítés.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Előny:
Dél-Pest megyei bejelentett lakcím/tartózkodási hely.

Szükséges tapasztalat:
Legalább 1 éves kereskedelmi szakmai tapasztalat.

Szükséges nyelvtudás:
Nem szükséges.

Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápioszentmárton, Tápiószecső, Albertirsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Benzinkút shop eladó – Pest megye

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség