Fizikai- / Segédmunka, Gyártás / Termelés
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület hajdúszoboszlói partnere részére munkavállalót keres
BETANÍTOTT MŰANYAGIPARI GÉPKEZELŐ
pozícióban a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
4m*1m*1m- es polisztirol tömbök segédeszközzel történő mozgatása, illetve ennek felszerelésében, csomagolásában, rakodásában való közreműködés
A késztermék kb. 5 kg
Üzemcsarnok tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Befejezett általános iskolai tanulmányok
Megbízhatóság, önállóság
Számolás képessége
2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés
Megbízható vállalati háttér
Útiköltség térítése a törvényben meghatározottak szerint

Szükséges tapasztalat:
Polisztirolgyártásban, műanyagfeldolgozásban szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:
Hajdúszoboszló

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse kollégánkat Daróczi Brigittát 06-30/315-4405 telefonszámon vagy a daroczi.brigitta@mpme.hu e-mail címen.

BETANÍTOTT MŰANYAGIPARI GÉPKEZELŐ -Hajdúszoboszló

Információk

Kategória8 általános