Értékesítés / Kereskedelem
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére teljes munkaidőben

Brand Manager (Országos)
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Termékválaszték és stratégia meghatározása
Árazási struktúra kialakítása, kereskedelmi politika meghatározása
Új termék bevezetésének koordinációja
Belső képzések vezetése
Termékekre vonatkozó kommunikációs stratégia kialakítása és végrehajtása
Részvétel az éves tervek és a költségvetés kialakításában
A piaci szereplők, versenytársak, árak, termékek folyamatos figyelése
Riportok, analízisek, készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség
1-3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Munkavédelmi termékek ismerete
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság
„B” kategóriás jogosítvány

Előnyök:
Munkavédelmi technikus végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Megbízható vállalati háttér
Munkabér munkáltatóval történő megegyezést igényel
Utazási költségtérítés

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:
Angol nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
Országosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0620/361-9746 telefonszámon vagy a nagy.robertne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség