Minőségbiztosítás, Szakmunka
Pest
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres újszilvási partnere részére teljes munkaidőben
Elektronikai karbantartó:
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Gyártósori gépek, elektronikai részeinek javítása, karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakiskolai vagy szakmunkásképző iskolai végzettség.

Amit kínálunk Neked:
Útiköltség térítés.
Alapbél + pótlék + jutalom.
1 műszakos munkarend.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Előny:
Dél-Pest megyei bejelentett lakcím/tartózkodási hely.

Munkavégzés helye:
Újszilvás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Elektronikai karbantartó – Újszilvás

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség, Szakmunkás