Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres tököli partnere részére teljes munkaidőben

Furat/palástköszörűs/síkköszörűs/csúcsköszörűs
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Kiadott rajzok alapján adott munkadarabok furat-, palást- és/vagy síkköszörülési feladatainak önálló tervezése, végrehajtása, mérése, dokumentálása és visszacsatolása.
Több projekt esetén egyszerre saját feladatok időbeni tervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középiskola és vagy egyéb szakirányú képzettség (gépi forgácsoló, gépgyártástechnológus).
Angol és/vagy német nyelvismeret, főként a műszaki terület ismerete előnyt jelent.
Hagyományos furat-, palástköszörű-, síkköszörű és/vagy fogköszörű gépen szerzett tapasztalat.
CNC ismeret előnyt jelent.
Képes: beállításokat, méréseket és korrekciózásokat végrehajtani.
Mérőeszközök használata.
Önellenőrzés és dokumentálás.

Egyéb elvárások
Műszaki rajz olvasási képesség.
Önálló döntéshozatal képessége.
Felügyelet alatti és felügyelet nélküli munkavégzés képessége.
Szakmai és emberi fejlődésre vágyás, nyitottság, kíváncsiság.
Energikus, tettre kész, segítőkész, csapatjátékos személyiség.
Kihívások keresése.
Probléma megoldó képesség.
Kérdezni és meghallgatni is képes személyiség.
Rendszeretet és alaposság.
Dokumentálási és egyéb szabályok követése, betartása.

Amit kínálunk:
Fiatalos, dinamikus csapat,
családias légkör (22 fő).
Motiváló környezet (kávészünet eltölthető a 4000m2-es kertben), melyhez a kávét és a fedett kültéri helyszínt is biztosítjuk.
Versenyképes fizetés.
Szakmai fejlődési lehetőség, akár más területen is.
Oktatásokon való részvétel (targonca vezetői oktatás, egyéb szakmai oktatások).
Önálló, felelősségteljes pozíciót kínálunk, szakmai betanítási tervvel készülünk az érkezésedre.
Szerszámokkal és egyéb szakmai erőforrással komolyan felszerelt,
tiszta, kulturált munkakörnyezet.
Öltöző (fürdési lehetőség), zárható szekrény,
étel melegítési lehetőség, felszerelt konyha.

Munkavégzés helye:
Tököl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Furat/palástköszörűs/síkköszörűs/csúcsköszörűs – Tököl

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség, Szakmunkás