Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Pest
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület megváltozott munkaképességű munkavállalót keres halásztelki partnere részére részmunkaidőben
Gondnok
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Telephely tisztán és rendezetten tartása, kisebb javítási feladatok ellátása.
Évszaktól függően kerti vagy hóeltakarítási munkálatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Fizikai terhelhetőség, mentális alkalmasság, megbízhatóság.

Amit kínálunk Neked:
Bér megegyezés szerint.
1 műszakos munkarend. Útiköltség térítés.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Előny:
Dél-Pest megyei lakhely.

Munkavégzés helye:
Halásztelek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Gondnok – Halásztelek

Információk

Kategória8 általános