Szakmunka
Pest
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület százhalombattai partnere részére munkavállalót keres
IPARI FESTŐ, FÉNYEZŐ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Anyagmozgatás.
Bevonatok elkészítéséhez szükséges segédszerkezetek (létrák, bakok, sátrak, fix vagy guruló állványok) telepítése.
Felület előkészítés.
Előkészített felület ellenőrzése festés megkezdése előtt.
Felhasználandó anyagok előkészítése technikai adatlap alapján.
Technológiai utasításnak megfelelően a bevonatrendszer felhordása, kialakítása
munkakörébe tartozó berendezések használata, napi karbantartása.
Munkavégzés közben nedves rétegvastagság és szemrevételezéssel minőség ellenőrzés az esetleges rendellenességek felismerése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Fényező szakmunkás végzettség, szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:
Határozatlan idejű munkaszerződés.
1 műszakos munkarend hétköznapokon.

Előny:
Dél-Pest megyei bejelentett lakcím/tartózkodási hely.

Hosszútávú munkalehetőség.
Bérezés megegyezés szerint, teljesítménytől függően.

Munkavégzés helye:
Százhalombatta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

IPARI FESTŐ, FÉNYEZŐ – Százhalombatta

Információk

KategóriaSzakmunkás