Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Pest
Hozzáadva 1 hónap ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres budapesti partnere részére teljes munkaidőben
Járműtakarító
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Villamos és HÉV járművek takarítása, feltakarítása, felmosás, belső tisztítás, ablaktisztítás, szerelőakna kiseprése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Fizikai terhelhetőség, mentális alkalmasság, megbízhatóság.
2 műszakos munkarend és hétvégi munkavégzés vállalása.

Amit kínálunk Neked:
Alapbér + motivációs pótlék.
Vidéki bérlet 86%-os térítése.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel.

Szükséges nyelvtudás:

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a szentesi.katalin@mpme.szigetkozweb.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a 06-30-584-6161-es telefonszámon.

Információk

Kategória8 általános