Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres esztergomi partnere részére teljes munkaidőben
Kézi összeszerelő operátor
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Napi termelési feladatok végrehajtása. Összeszerelőgépek biztonságos működtetése. Javítások, összeszerelő berendezések módosítása, üzembe helyezése. Minőség ellenőrzés. Karbantartási munkálatok. Válogatás, elkülönítés, selejtek kiszűrése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. Kézügyesség, monotonítás tűrés, hibafelismerés. Kifogástalan látás-hallás, szív és érrendszeri betegségektől mentes jelentkezőket várnak.
2 műszakos munkarend vállalása. Hétvégén is. (6-18; 18-6)

Amit kínálunk Neked:
Br. 200.000 Ft + pótlékok (éjszakai 40%, túlóra pihenőnapon 100%, hétvége 50%)
Útiköltségtérítés.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Minimum 1 év munkatapasztalat.

Munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Kézi összeszerelő operátor – Esztergom

Információk

Kategória8 általános