Marketing
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére teljes munkaidőben

Marketing Manager (DEBRECEN)
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Aktív részvétel a marketing stratégiák tervek kialakításában kidolgozásában és megvalósításában
A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
Piac,- és márkaelemzés
Együttműködés a logisztikai és értékesítési területtel

Az álláshoz tartozó elvárások:
Felsőfokú végzettség
1-3 év hasonló területen szerzett munkatapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, önállóság

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Megbízható vállalati háttér
Munkabér munkáltatóval történő megegyezést igényel
Utazási költségtérítés

Szükséges tapasztalat:
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Szükséges nyelvtudás:
Angol nyelv ismerete előnyt jelent

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0620/361-9746 telefonszámon vagy a nagy.robertne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség