Hajdú-Bihar
Hozzáadva 4 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ ÉJSZAKAI PORTÁS/FELÜGYELŐ (Debrecen-Józsa)
pozícióban munkavállalót keres a következő feltételekkel.

Főbb feladatok:
A lakóotthonban élő 8 fogyatékkal élő felnőtt éjszakai felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok bemutatása
Általános iskolai vagy középiskolai végzettség
Problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Fix munkabér (végzettségtől függően)
Támogató csapat

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés helye:
Debrecen-Józsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat 06-30/731-6409 telefonszámon vagy a kertesz.krisztina@mpme.hu e-mail címen.

Információk

Kategória8 általános