Számvitel, pénzügy, kontrolling
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres debreceni partnere részére
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (DEBRECEN)
pozícióban a következő feltételekkel

Főbb feladatok:
Vevő, – szállító, -pénztár, -bank, -vegyes bizonylatok rendszerezése, főkönyvi könyvelése,
Havi/negyedéves/éves bevallásokhoz, statisztikákhoz adatok, analitikák előkészítése, egyeztetése, beszámoló elkészítése
Havi/negyedéves/éves zárási feladatokban, éves beszámoló készítésében aktív részvétel.
Egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
Mérlegképes könyvelői képesítés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
Precíz, pontos, hibamentes adatkezelés
Problémamegoldó képesség
Munkavégzéshez szükséges szakmai háttér alapos ismerete
Amit kínálunk:
Fix munkabér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Támogató csapat
Irodai környezet

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 0630/583-6019 telefonszámon vagy a haszna.tamasne@mpme.hu e-mail címen.

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség