Mérnök (gyártás, karbantartás, mérnökség, LEAN), Minőségbiztosítás
Pest
Hozzáadva 3 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres tököli partnere részére teljes munkaidőben

Minőségbiztosítási mérnök/szakember
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Beérkező – előre meghatározott termékkörbe tartozó – alaptestek, munkadarabok ellenőrzése és jóváhagyása, ennek dokumentálása.
A gyártott termékek gyártásának támogatása mérések elvégzésével, dokumentálásával.
Minőségbiztosítására vonatkozó irányelvek betartatása a dolgozókkal (dokumentációs rend követése).
Gyártáshoz kapcsolódó minőségügyi dokumentumok kezelése és nyilvántartása,
minőségügyi jegyzőkönyvek és dokumentumok átvizsgálása; igény szerint készítése.
Belső minőségügyi szabályok betartásának ellenőrzése és biztosítása
minőségügyi előírások és szabványok nyomon követése.
Termékek, folyamatok valamint a gyártási környezet ellenőrzése;
beszállítókkal, vevőkkel ill. a termelésben érintettekkel való minőségügyi kapcsolattartás.
Végellenőrzés elvégzése és dokumentálása, elsőminta dokumentáció készítése igény szerint.
Vevői reklamációkezelés (táblázat frissen tartása),
a minőségi problémákról készült értékelések nyomon követése.
Részvétel a problémát kiváltó okok felderítésében, a hibák korrigálásában és megelőzésében.
Minőségügyi folyamatok optimalizálásában, jobbító javaslatok kidolgozásában való részvétel, a bevezetett intézkedések nyomon követése.
Minőségellenőrzések, mérések végrehajtása, statisztikai eszközök használata
hibaanalízis végrehajtása; minták minőségi ellenőrzése; (meglévő hibakatalógus bevezetésében való részvétel).
Vizsgálati eredmények elkészítése, jelentések készítése.
Fejlesztési irányelvek kidolgozásában való részvétel, ügyfél reklamációkon, belső auditokon keresztül.
ISO 9001 minőségbiztosítási rendszer fenntartása, mérőműszerek hitelesítésében való részvétel, és nyilvántartásuk naprakészen tartása.
Minőségügyi technikák (8D, FMEA, DRBFM, quality gates) alkalmazása vevői kérésre, ezek továbbfejlesztése.
Folyamatauditok- és termékauditok végrehajtása.
A cég minőségirányítási rendszerének továbbfejlesztésében való aktív részvétel javaslattétel formájában.
Selejtanalitika elkészítése.
Garanciális munkák ellenőrzése, kiértékelésében való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakirányú és/vagy műszaki (gépészmérnök, egyéb mérnök) végzettség.
3-5 év szakmai tapasztalat.
Angol nyelv ismerete (minimum alapfok), főként a műszaki terület ismerete előnyt jelent.
Kézi mérőeszközök ismerete, (kalibrálásban való jártasság előny)
3 koordinátás mérőgép használata
ISO 9001 és ISO TS ismerete, ezeknek megfelelő dokumentációs rend és folyamatok követésében való jártasság.

Egyéb elvárások
Önálló döntéshozatal képessége.
A cég támogatása külső és belső rendszerauditokon.
Felügyelet alatti és felügyelet nélküli munkavégzés képessége.
Szakmai és emberi fejlődésre vágyás, nyitottság, kíváncsiság.
Energikus, tettre kész, segítőkész, csapatjátékos személyiség.
Kihívások keresése, probléma megoldó képesség,
kérdezni és meghallgatni is képes személyiség.
Rendszeretet és alaposság.

Amit kínálunk:
Fiatalos, dinamikus csapat, családias légkör (22 fő).
Motiváló környezet (kávészünet eltölthető a 4000m2-es kertben), melyhez a kávét és a fedett kültéri helyszínt is biztosítjuk.
Versenyképes fizetés.
Szakmai fejlődési lehetőség, akár más területen is.
Oktatásokon való részvétel (targonca vezetői oktatás, egyéb szakmai oktatások).
Önálló, felelősségteljes pozíciót kínálunk, szakmai betanítási tervvel készülünk az érkezésedre.
Szerszámokkal és egyéb szakmai erőforrással komolyan felszerelt,
tiszta, kulturált munkakörnyezet.
Öltöző (fürdési lehetőség), zárható szekrény,
étel melegítési lehetőség, felszerelt konyha.

Munkavégzés helye:
Tököl

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Minőségbiztosítási mérnök/szakember – Tököl

Információk

KategóriaFelsőfokú végzettség