Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres dunakeszi partnere részére teljes munkaidőben
Operátor
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Orvosi csövek és szolárium csövek készítése. Ezzel járó feladatok elkészítése, mint pl. logisztika, dobozolás.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Monotonitás tűrése, meleg tűrése.
3 műszakos munkarend vállalása. Hétvégén is.
Esetenként túlóra.

Amit kínálunk Neked:
Alapbér + cafetéria + útiköltség térítés.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Nem szükséges gyakorlat.

Munkavégzés helye:
Dunakeszi

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Operátor – Dunakeszi

Információk

Kategória8 általános