Fizikai- / Segédmunka, Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 1 hónap ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres dunavarsányi partnere részére teljes munkaidőben
Operátor
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Gyártással kapcsolatos munkahelyi feladatok teljesítése.
A munkahely rendjének és tisztaságának biztosítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
8 általános.
Jó fizikai állapot.

Amit kínálunk Neked:
Ingyenes szállás Budapest 11-ik kerületében, innen céges busz.
2 műszakos munkarend.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Előny a gyári tapasztalat,
de nem szükséges.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Dunavarsány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a szentesi.katalin@mpme.szigetkozweb.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a 06-30-584-6161-es telefonszámon.

Operátor

Információk

Kategória8 általános