Beszerzés, logisztika, szállítás
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres halásztelki partnere részére részmunkaidős munkarendbe

RAKTÁRKEZELŐ, FUVAROZÓ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Rendelések összekészítése, kiszállítása, átadása partnerek részére. Kézi targoncázás telephelyen, címkézés, áruk összekészítése a megrendelések alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Precíz munkavégzés, megbízhatóság, figyelem.
B kategóriájú jogosítvány.

Előny:
Dél-Pest megyei bejelentett lakcím/tartózkodási hely.

Amit kínálunk:
Bejelentett határozatlan idejű munkaviszony
Alapbér
Megbízható vállalati háttér

Szükséges tapasztalat:
Személygépjármű vezetési és kézi targoncás gyakorlat.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Halásztelek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon

RAKTÁRKEZELŐ, FUVAROZÓ – Halásztelek

Információk

Kategória8 általános