Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres esztergomi partnere részére teljes munkaidőben
Raktáros, anyagmozgató
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Kész termékek komissiózása és csomagolása. Gépi berendezések működtetése. Beérkező anyagok átvétele és elhelyezése a raktár helységben. Nyilvántartások vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Érettségi vagy középfokú végzettség.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. Jó ítélőképesség és alapvető problémamegoldó készségek. Kifogástalan látás-hallás, szív és érrendszeri betegségektől mentes jelentkezőket várunk.
2 műszakos munkarend vállalása. Hétvégén is. (6-18; 18-6)

Előny:
Hasonló területen szerzett tapasztalat, targoncavezetői engedély.

Amit kínálunk Neked:
Br. 260.000 Ft + pótlékok (éjszakai 40%, túlóra pihenőnapon 100%, hétvége 50%)
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Minimum 1 év raktározási munkatapasztalat.

Munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Raktáros, anyagmozgató – Esztergom

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség