Gyártás / Termelés
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres jászfényszarui partnere részére teljes munkaidőben
Szalagdolgozó
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Összeszerelés, csavarozás, késztermék csomagolás, előkészítés.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Alapfokú végzettség.
Jó kézügyesség, állóképesség, pontos, precíz, önálló munkavégzés.

Előny:
Dél-Pest megyei lakhely.

Amit kínálunk Neked:
1 műszak.
Br. 188.000 Ft + 25.000 Ft teljesítmény bónusz + 25.000 jelenléti bónusz + napi egy meleg étkezés munkanapokon
Határozatlan idejű munkaszerződés.
Céges busz 113 településről.

Szükséges tapasztalat:
Nem szükséges

Munkavégzés helye:
Jászfényszaru

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Szalagdolgozó – Jászfényszaru

Információk

Kategória8 általános