Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület debreceni partnere részére
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ TAKARÍTÓT
keres részmunkaidőben (4 óra) a következő feltételekkel

Főbb feladatok, munkák:
iroda helyiségeinek, felseprése, felmosása
íróasztalok, polcok letörlése, portalanítása
szemetes tárolók ürítése
szociális helyiségek, étkező helyiség tisztán tartása
tisztasági eszközök, higiéniai szerek pótlása, üveg felületek, tükrök, világító testek tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok bemutatása
Precíz, pontos és felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság
Önállóság
Jó állóképesség

Amit kínálunk:
Bejelentett munkaviszony
Utazási költségtérítés
Délelőtti munkavégzés (08:00-12:00)

Szükséges tapasztalat:
Nem igényel munkatapasztalatot

Munkavégzés helye:
Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Tanácsadó kollégánkat a 06 20/361-9746 telefonszámon vagy a nagy.robertne@mpme.hu e-mail címen.

TAKARÍTÓ – Debrecen

Információk

Kategória8 általános