Fizikai- / Segédmunka, Szakképzettséget nem igénylő, fizikai, segédmunka
Hajdú-Bihar
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres partnere részére
UDVAROS/KERTÉSZ
pozícióban a következő feltételekkel.

Feladatok
· Kertészeti és udvari munkák elvégzése, munkáltató által biztosított modern eszközpark és felszerelések használatával
· Növények gondozása, udvar tisztántartása
· Terület fenntartási feladatok ellátása egész évben
· Gyárterület belső udvari és utcafronti területeinek tisztántartása
· Kertészkedés, fűnyírás, gyomlálás
· Hóeltakarítás gépek használatával
· Saját feladatához kapcsolódó hulladék kezelése
· Munkanapló vezetése
· Munkához használt gépek, eszközök, berendezések alapfokú karbantartása, tisztántartása, rendezett tárolása
· Eszközpark karbantartásában való részvétel

Személyiség
· Önálló munkavégzés
· Lelkiismeretes és proaktív hozzáállás
· Pozitív szemléletmód
· Pontos, precíz, munkájára igényes

Elvárások

· Alapvető karbantartási ismeretek
· Megbízhatóság
· Precizitás
· Rugalmasság
· Nyugdíjasok vagy megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Ajánlatunk
· Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
· Hosszú távú, stabil, igényes munkahely
· Modern eszközpark és felszerelések
· Egyéni védőfelszerelések

Debreceni munkavegzes
Bér: br. 1090 Ft, 3 hónap után cafeteria, max. 10% bónusz.
1 műszakos munkarend, rugalmas beosztás, pld. ha szükséges havat takarítani, hajnalban kell kezdenie

UDVAROS/KERTÉSZ  – Debrecen

Információk

Kategória8 általános