Adminisztráció / Asszisztencia / Iroda
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres szigetszentmiklósi partnere részére teljes munkaidőben
Ügyintéző/titkárnő
pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:
Építőipari cég ügyvezetője mellé keresünk ügyintézőt, aki a közművekkel, alkalmazottakkal, alvállalkozókkal kapcsolatot tart. Feladata továbbá a hivatalos ügyek intézése, dokumentálás, irodai feladatok.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség.
Word, excel használat,
B kategóriájú jogosítvány, saját gépjármű.
Talpraesett, precíz, pörgős személy, aki nem riad vissza a megoldandó feladatoktól.
Szigetszentmiklósról és környékéről várják a jelentkezőket.

Előny:
Építőipari tapasztalat.
Dél-Pest megyei lakhely.

Amit kínálunk Neked:
Munkaidő: 8-17 h.
Bér, útiköltség térítés megegyezés szerint.
Határozatlan idejű munkaszerződés.

Szükséges tapasztalat:
Minimum 3 év munkatapasztalat.
Korábbi ügyintézői/titkárnői gyakorlat.

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Ügyintéző/titkárnő – Szigetszentmiklós

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség