Szakmunka
Pest
Hozzáadva 2 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres halásztelki partnere részére teljes munkaidőben

Villamossági szerelő

pozícióba a következő feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

Az összekészített alkatrészeket a kapott tervdokumentáció alapján összeszereli, telepíti, huzalozza. Többnyire egyedüli, esetekben páros munkavégzés. Rendben és tisztán tartja a szerszámait és munkakörnyezetét. A szerszámokat és mérőeszközöket rendszerezve tárolja. Pontosan vezeti a munkalapokat. Terméke: a tervnek megfelelően, határidőre összeszerelt elektromos egységek és részegységek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Villanyszerelő vagy elektroműszerész végzettség.

B kategóriás jogosítvány, felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Munkatapasztalat nem elvárás, de a tanulási hajlandóság igen.

Szem és kéz épsége. Csapatban tudjon jól dolgozni.

Halásztelek 30 km-es körzetéből várjuk a jelentkezőket.

Amit kínálunk Neked:

1 műszakos munkarend.

Határozatlan idejű munkaszerződés.

Bér, útiköltség térítés megegyezés szerint.

Előny:

Gépszerelési gyakorlat.

Angol nyelvismeret.

Dél-Pest megyei lakhely.

Munkavégzés helye:

Halásztelek illetve változó helyszín.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon.

Villamossági szerelő – Halásztelek

Információk

KategóriaSzakmunkás