Szakmunka
Pest
Hozzáadva 1 hét ezelőtt

A Munkaerőpiacon Maradás Egyesület munkavállalót keres martonvásári partnere részére teljes munkaidőre

VILLANYSZERELŐ, KARBANTARTÓ
pozícióba a következő feltételekkel.

Főbb feladatok, munkák:
Épületvillamossági berendezések általános karbantartása, ellenőrzése, javítása. Üzem állagának, állapotának fenntartása. Szükség szerint festés, burkolás. Víz és csatornarendszerek karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Villanyszerelői végzettség és regisztrált legyen.
1-2 műszak vállalása.

Amit kínálunk:
Bejelentett határozatlan idejű munkaviszony.
180000 Ft nettó fizetés, útiköltség térítés megegyezés szerint,
valamint szállást tudnak biztosítani.
Megbízható vállalati háttér.

Előny:
Középfokú végzettség.
1-3 éves gyakorlat.
Élelmiszeripari gyakorlat előny.
Dél-Pest megyei bejelentett lakcím/tartózkodási hely.

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Martonvásár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a buzas.edina@mpme.hu e-mail címre, vagy jelentkezzen telefonon a +36 20/395-8549-es telefonszámon

VILLANYSZERELŐ, KARBANTARTÓ – Martonvásár

Információk

KategóriaKözépfokú végzettség, Szakmunkás